فروش انواع پودر ژله و ژلاتین و اسانس و رنگ خوراکی مشاوره و راه اندازی تولید و فرمولاسیون
رنگ خوراکی سانست یلو

رنگ خوراکی سانست یلو

رنگ خوراکی سانست یلو

روی تصویر کلیک کنید

رنگ خوراکی سانست یلو چیست؟

همانطور که پیش‌تر گفتیم، رنگ خوراکی سانست یلو یک افزودنی برای مواد غذایی است که دارای رنگ زرد می‌باشد. از سانست یلو می‌تواند برای تولید رنگ زرد با کیفیت که کاربردهای مختلفی داشته باشد، استفاده کرد. رنگ خوراکی سانست یلو یکی از رنگ‌هایی خوراکی پرکاربرد در صنعت غذایی و آرایشی و بهداشتی است. هچنین از این رنگ در موارد دارویی مانند قرص‌های مولتی ویتامین نیز استفاده می‌شود.

رنگ خوراکی سانست یلو به صورت یک رنگ محلول در آب است. اسم این رنگ از واژه انگلیسی غروب خورشید برگرفته شده و دارای رنگ نارنجی است که با دز زیاد رنگ نارنجی، پررنگ و با دز کم از رنگ نارنجی کم‌رنگ می‌شود. همچنین قابل ذکر است که این رنگ به شکل پودری می‌باشد و به دو صورت محلول در آب و محلول در روغن به بازار عرضه می‌شود. سانست یلو با نام‌های دی سدیم هیدروکسیل و نفتالین سولفونات نیز شناخته می‌شود. همچنین گاها از آن با نام زرد نارنجی ORANGE YELLOW نیز یاد می‌شود. این رنگ کاربردهای مختلفی دارد که در ادامه به آن‌ها اشاره خواهیم کرد و هر کدام را توضیح خواهیم داد.

همه ما از مواد خورکی و آبنباتهای زرد، قرمز و قهوه ای استفاده نموده ایم. اما دلیل وجود این رنگهای زیبا در مواد خوراکی چیست؟ چه ماده ای به آنها افزوده شده؟ آیا این ماده مضر است؟ چه میزان می توان از این مواد رنگی استفاده نمود؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دو − 1 =

این شرکت هیچ گونه همکاری در جهت خرید و فروش مواد اولیه با شرکت های بازرگانی داخل استان ندارد.

X
تلفن گویا