فروش انواع پودر ژله و ژلاتین و اسانس و رنگ خوراکی مشاوره و راه اندازی تولید و فرمولاسیون
بازرگانی ، تولیدی و پخش  ارمغان رضوان توس

مشاوره سرمایه گذاری و راه اندازی تولیدات صنایع غذایی

5/5 - (1 امتیاز)

مشاوره سرمایه گذاری در راه اندازی تولیدات صنایع غذایی

خدمات ما ( صفر تا صد با کاهش هزینه های ثابت و متغیر شما )

توجه فرمایید تمامی خدمات توسط این شرکت صورت میگیرد و به جهت کاهش هزینه های سرمایه گذاران به هیچ عنوان خدمات به شرکتهای ثانویه داده نمیشود .

فرم درخواست مشاوره سرمایه گذاری و راه اندازی واحد تولیدی

به جز فرمولاسیون و تامین مواد اولیه ، کلیه خدمات دیگر شرکت نظیر ثبت برند و .. صرفا 0 تا 100 انجام میگردد.

گروه مشاوره ای و تامین کنندگان ارمغان رضوان توس در سال 1390با هدف مشاوره و راه اندازی واحد های تولیدی صنایع غذایی در شاخه محصولات پودری نظیر انواع پودر ژله و پودر کیک و دمنوش و .. به صورت کاملا تخصص، شکل گرفت. طراحی دستگاه های مربوطه انواع میکسر ، اسیاب ،سرند و .. نخستین اقدامات شرکت در این راستا بودند. تیم تحقیق و توسعه ارمغان رضوان توس در سال 1399موفق به دستیابی رزومه قابل قبول در مشاوره و راه اندازی معتبر ترین برند ها شد.
شرکت ارمغان رضوان توس از زمان تاسیس تا اواخر دهه 90به‌عنوان یک شرکت مشاوره صنایع غذایی شناخته می‌شد. نیاز بازار داخل به صنعتی شدن تولیدات صنایع غذایی و اهمیت راه‌اندازی خطوط تولید تبا راندمان بالا و سود اوری ، شرکت ارمغان رضوان توس را برآن داشت تا فعالیت خود را در زمینه راه‌اندازی خطوط تولید صنایع غذایی گسترش دهد. بر این اساس، راه‌اندازی کامل یک خط تولید از ابتدا تا زمان تولید محصول، از سال ۱۳۸۷ به خدمات این شرکت افزوده شد راه‌اندازی خط تولید به عنوان یکی از مهم‌ترین خدمات گروه صنعتی ارمغان رضوان توس ، طی بیش از ۱۰ سال به تدریج کامل‌تر شده و از سال 1398به صورت پکیج صفر تا صد راه‌اندازی کارخانه ارائه می‌شود. علاوه بر راه اندازی خط تولید ، تامین مواد اولیه کم یاب با بالاترین کیفیت از نقاط مختلف دنیا ، از جمله مهم‌ترین اقدامات شرکت ارمغان رضوان توس در راه‌اندازی یک کارخانه می‌باشند.

تماس با ما 09152020183

05137234606

مشاوره سرمایه گذاران و راه اندازی خط تولید 09152020183
مشاوره سرمایه گذاران و راه اندازی خط تولید 09152020183

توجه : تا اطلاع ثانوی قبل از خرید اینترنتی با شماره 09152020183 تماس حاصل فرمایید .

X